online website builder

INFORMACE

Vše, co potřebuješ vědět o umělých dreadech

Objednej se na fake dready do Brna.

UMĚLÉ DREADY

Toužíš po krásných dreadech ale nechceš je natrvalo? Vyber si jeden z typů umělých dreadů vyrobených z kanekalonu. 

DÉLKA VLASŮ

Pro napletení umělých dreadů je třeba mít vlasy dlouhé ideálně alespoň 10 cm. 

STYL

Vybrat si lze ze dvou stylů - fakedready nebo pseudodready. Dále je možné účes doplnit o copánky,

PŘED TERMÍNEM

Vlasy je třeba umýt šamponem bez kondicionéru 1 - 2 dny před napletením. Napletení umělých dreadů po celé hlavě trvá cca 2 - 4 hodiny, v závislosti na délce a hustotě vlasů. 


Umělé dready jsou vytvořené z kanekalonu, připravují se dopředu a naplétají se na vlasy za pomocí copánku, který se zafixuje gumičkou.
Umělé dready tak lze tak jednoduše kdykoliv sundat a opětovně nandat. V kuse je lze nosit 2 - 4 měsíce a celkově vydrží klidně i roky. 

FAKEDREADY VS. PSEUDODREADY

Jaký je rozdíl mezi fakedready a pseudodready?

PSEUDODREADY
Pseudodready jsou umělé dready vytvořené z kanekalonu. Jejich struktura je hladká, každý jednotlivý pramen kanekalonu je zatočený. Krátce po nošení se lehce otevřou a tím se trošku rozšíří jejich průměr a ztratí trošku svojí hladkost. Lze vytvořit jakékoliv barevné kombinace,a ombré barvy.

Pseudodready, umělé dready - Pardubice

FAKEDREADY
Fakedready jsou umělé dready vytvořené z kanekalonu technikou háčkování. Svojí strukturou dobře imitují dready z pravých vlasů. Jsou velmi odolné a jejich vzhled se s časem prakticky nemění. Lze vytvořit jakékoliv barevné kombinace,a ombré barvy. 

Fakedready, umělé dready Pardubice

PÉČE O UMĚLÉ DREADY

MYTÍ DREADŮ

Ideální je nové dready alespoň 3 týdny nemýt. Poté je vhodné používat speciální přípravky na dready nebo kvalitní bylinné šampony bez kondicionéru. Vlasy se při absenci česání, častého mytí a upravování přestanou tolik mastit a tak není třeba dready mýt tak často jak máš doteď ve zvyku. Po mytí je důležité nechat dready řádně proschnout. 

PŘEPLÉTÁNÍ

Umělé dready jsou k hlavě připletené za pomocí copánku a zafixované gumičkou. V momentě kdy copánek odroste od hlavy nebo se poškodí, je třeba dready sundat a připlést znovu. Standartně dready vydrží bez přeplétání cca 2 - 4 měsíce, záleží na rychlosti růstu vlasů. Náhradní gumičky pro fixaci dostaneš při napletení a nebo si je můžeš objednat. 

ÚDRŽBA DREADŮ

Dready je vhodné při spánku chránit šátkem nebo vakem, který chrání vlasy proti vytahování z dreadů. Příležitostně se z různých důvodů může objevit svědění pokožky. At už z podráždění pokožky po naplétání, zpocení pokožky hlavy a nebo vysušení. Proti svědění pomůžou vlasové vody z lékárny nebo drogerie případně speciální přípravky na dready. 

Jak se objednat?

Na umělé dready (fakedready a pseudodready) je možné se objednat v Brně. 

1

Výběr typu dreadů

Vyber si o jaký typ dreadů máš zájem (fakedready nebo pseudodready), rozmysli si barvevnou kombinaci a délku. 

2

Objednání

Vyber si již z hotových dreadů v e-shopu a nebo si objednej výrobu na zakázku e-mailem a nebo na messangeru

3

Rezervace termínu

Pokud si objednáš dready v e-shopu, můžeš rovnou pokračovat k rezervování termínu. Při objednání dreadů na zakázku ti sdělím předpokládanou dobu výroby. Následně si vyber si den a čas kdy se ti to hodí v rezervačním systému.

MÁŠ VYBRÁNO?

Rezervuj si svůj termín v online rezervaci.
Nevíš který termín zvolit? Napiš zprávu, brzy se ti ozvu.

KAM NA DREADY?

KONTAKT

CO JE NOVÉHO?

Přihlaš se k odběru novinek ze světa dreadů.