bootstrap responsive templates

INFORMACE

Vše, co tě kdy zajímalo o dreadech. 

Objednej se na dready kousek od města Pardubice a Hradec Králové.


DREADY Z VLASTNÍCH VLASŮ

Toužíš po krásných dreadech z tvých vlastních vlasů? Přečti si vše co potřebuješ vědět o dreadech. 

Dready Pardubice Rasta Creations

DÉLKA VLASŮ

Pro tvorbu nových dreadů je třeba mít vlasy dlouhé alespoň 10 cm. Zkrácení dreadů při tvorbě je minimální (cca 2 - 5 cm) záleží na kvalitě vlasů a zvoleném typu zakončení dreadů (přirozeně volné nebo uzavřené - kulaté konce). 

STYL

Dready lze vytvořit po celé hlavě i pouze na části hlavy - podplet, číro, HCčko, ostrůvek apod. Šířka dreadů na přání a dle možností (dle hustoty vlasů).

PŘED TERMÍNEM

Vlasy je třeba umýt šamponem bez kondicionéru 1 - 2 dny před napletením. Upletení dreadů po celé hlavě trvá cca 6 - 8 hodin. 

PRODLOUŽENÍ DREADŮ

Pokud patříš mezi nedočkavé a nebo prostě vlasy nerostou moc rychle, vše se dá vyřešit prodloužením. Dredy můžeme prodloužit pravými vlasy a nebo kanekalonem. 


Dready z vlastních vlasů se vytváří speciální technikou a za pomocí háčku na dready o malém průměru.
Při tvorbě dreadů nepoužívám vosky ani jiné nevhodné materiály nebo metody. Dready lze i po letech nošení opět rozplést. 

PÉČE O NOVÉ DREADY

MYTÍ DREADŮ

Ideální je nové dready alespoň 3 týdny nemýt. Poté je vhodné používat speciální přípravky na dready nebo kvalitní bylinné šampony bez kondicionéru. Vlasy se při absenci česání, častého mytí a upravování přestanou tolik mastit a tak není třeba dready mýt tak často jak máš doteď ve zvyku. Po mytí je důležité nechat dready volně tak, aby řádně proschnuly. 

OPRAVY DREADŮ

Každé dready zrají spolu s časem, vlasy se po zapletení v dreadech postupně samy uzamknou a dready se přirozeně zpevní. Zejména v prvním roce je tak důležité o dready pravidelně pečovat. Čerstvé dready je ideální nechat opravit hned v prvních měsících (například po prvním až druhém mytí) a v prvním roce zvýšit frekvenci oprav tak, aby byli pěkně rovnoměrné a ucelené.

ÚDRŽBA DREADŮ

Dready je vhodné při spánku chránit šátkem nebo vakem, který chrání vlasy proti vytahování z dreadů. Příležitostně se z různých důvodů může objevit svědění pokožky. At už z podráždění pokožky po pletení, zpocení pokožky hlavy a nebo vysušení. Proti svědění pomůžou vlasové vody z lékárny nebo drogerie, případně speciální přípravky na dready.

MÁŠ VYBRÁNO?

Rezervuj si svůj termín v online rezervaci.
Nevíš který termín zvolit? Napiš zprávu, brzy se ti ozvu.

KAM NA DREADY?

KONTAKT

CO JE NOVÉHO?

Přihlaš se k odběru novinek ze světa dreadů.