web design templates

INFORMACE

Vše co tě kdy zajímalo o dreadech

Objednej se na dready kousek od města Pardubice a Hradec Králové.


ÚPRAVY DREADŮ

Standartní dotažení odrostů u hlavy a opravy po délce dreadů háčkem s velmi malým průměrem. 
Prodlužování a prohušťování dreadů, objednej se na dready kousek od Pardubic a Hradce Králové.

DOTAŽENÍ ODROSTŮ

Jak vlasy odrůstají je třeba dready jednou za čas zaháčkovat u hlavy a "zadredit" odrostlé vlasy. Jak často záleží na rychlosti růstu vlasů, doporučuji 1x za 4 - 6 měsíců. 

CELKOVÁ OPRAVA

Na dreadech se můžou objevit různé nerovnosti a bouličky. Pokud chceš mít dready krásně rovné a rovnoměrné, je třeba jednou za čas je opravit po celé délce. 

ZAHUŠTĚNÍ DREADŮ

Chceš mít bohatou hřívu? Do dreadů můžeme upevnit fakedready, které tvoje dready zahustí. Můžeš si vybrat fakedready ve stejném odstínu a nebo barevné pro oživení tvého účesu. 

PRODLOUŽENÍ DREADŮ

Pokud patříš mezi nedočkavé a nebo prostě vlasy nerostou moc rychle, vše se dá vyřešit prodloužením. Dredy můžeme prodloužit pravými vlasy a nebo kanekalonem. 


Dready se upravují a opravují speciální technikou za pomocí háčku na dready o malém průměru.
Při opravě je do dreadů vtažen každý jednotlivý vlas (ne pramen), jedině tak lze zajistit přirozený vzhled dreadů bez viditelných pramenů nebo uzlů. Dready není vhodné opravovat takzvaným "protahováním", širokým háčkem, prošíváním ani jinými nevhodnými způsoby.

PÉČE O DREADY

MYTÍ DREADŮ

Ideální je nové dready alespoň 3 týdny nemýt. Poté je vhodné používat speciální přípravky na dready nebo kvalitní bylinné šampony bez kondicionéru. Vlasy se při absenci česání, častého mytí a upravování přestanou tolik mastit a tak není třeba dready mýt tak často jak máš doteď ve zvyku. Po mytí je důležité nechat dready volně tak, aby řádně proschnuly. 

OPRAVY DREADŮ

Každé dready zrají spolu s časem, vlasy se po zapletení v dreadech postupně samy uzamknou a dready se přirozeně zpevní. Zejména v prvním roce je tak důležité o dready pravidelně pečovat. Čerstvé dready je ideální nechat opravit hned v prvních měsících (například po prvním až druhém mytí) a v prvním roce zvýšit frekvenci oprav tak, aby byli pěkně rovnoměrné a ucelené.

ÚDRŽBA DREADŮ

Dready je vhodné při spánku chránit šátkem nebo vakem, který chrání vlasy proti vytahování z dreadů. Příležitostně se z různých důvodů může objevit svědění pokožky. At už z podráždění pokožky po pletení, zpocení pokožky hlavy a nebo vysušení. Proti svědění pomůžou vlasové vody z lékárny nebo drogerie, případně speciální přípravky na dready.

CHCEŠ OPRAVIT DREADY?

Rezervuj si svůj termín v online rezervaci.
Nevíš který termín zvolit? Napiš zprávu, brzy se ti ozvu.

KAM NA DREADY?

KONTAKT

CO JE NOVÉHO?

Přihlaš se k odběru novinek ze světa dreadů.