responsive site building

PSEUDODREADY V PARDUBICÍCH A ZLÍNĚ

Pseudodready jsou vytvořené z kanekalonu a naplétají se na vlastní vlasy za pomocí copánku - jdou tedy snadno sundat i nandat kdykoliv je třeba. Barevná škála kanekalonu je opravdu široká. Konkrétní barvy je možné vybrat si na stránce kanekalon.cz.  Naplétám pseudodready v Pardubicích a ve Zlíně, napletení trvá asi 4 hod.  

Pseudodready je možné zamíchat do klasických dreadů a jako oživení a nebo pro zahušení. To je ostatně to co vidíš na hlavní stránce - barevné modré dredy zamíchané mezi dredmi z vlastních vlasů. Objednej se na pseudodready v Pardubicích nebo ve Zlíně. 

SILKY DREADY V PARDUBICÍCH A ZLÍNĚ

Umělé dready vytvořené z kanekalonu, které ovšem nevypadají jako pseudodready, ale jako dready z pravých vlasů. Připlétají se ovšem stejným způsobem jako klasické pseudodready - copánkem v hlavě. Co to znamená? Silky dreads jsou umělé dready, které vypadají jako pravé, můžete je mít libovolně dlouhé, široké i libovolný počet, a jdou sundat. Opravdová revoluce pro ty, co potřebují přesvědčit rodiče či nadřízené pádnými argumenty. Tvořím umělé dready v Pardubicích a Zlíně. 

Syntetic dreads jsou také výborná varianta pro ty, co mají / chtějí dready z vlastních vlasů, ale potřebují je zahustit. Výběrem správné barvy docílíme husté a bohaté dredaté hřívy.

PŘIDEJ SE I TY DO KOMUNITY DREDÁČŮ!

Výroba dreadů a pseudodreadů - Rasta Creations

KDE
Dready - Zlín, Zlínský kraj
Pseudodready - Zlín, Zlínský kraj
Opravy dreadů - Zlín, Zlínský kraj

Východní Čechy 
Dready - Pardubice, Hradec Králové
Pseudodready - Pardubice, Hradec Králové
Opravy dreadů - Pardubice, Hradec Králové


KONTAKT

Email: info@rastacreations.cz

Mob. ČR: +420 739 203 159

Mob. SR: +421 948 630 930