free web creator software

DREADY V PARDUBICÍCH A ZLÍNĚ

Na dready z vlastních vlasů je třeba mít vlasy dlouhé alespoň 15 cm. Zkrácení je minimální, záleží zda si přeješ konečky uzavřít či nechat volné, ale v zásadě se dreadami vlasy zkrátí asi o 2 - 5 cm. Dready se dají vyrobit v různých tloušťkách, šířkách, délkách... Můžeme nechat ofinku a nebo zadredit vše. Napiš si o termín, tvořím dready v Pardubicích a ve Zlíně. 

Dready je možné zahustit - o tom více na stránce "pseudodready" a nechají se i prodloužit. 

Dready je ze začátku potřeba nenamáčet (alespoň 1měsíc) aby se vlasy uzamkly do sebe. Poté doporučuji dready po celé délce přeháčkovat. Termín na přeháčkování (opravu) si můžete domluvit, opravy dreadů v Pardubicích (Hradec Králové) a nebo Zlín. Co se týče připrávků na dready, doporučuji hlavně ze začátku používat obyčejné bylinné šampóny, cokoliv bez kondicionéru. Časem, když už jsou dready opravdu pevné můžete přejít k lepším přípravkům, přece jen pokožka hlavy a vlasy jsou stále stejné.

Co se týče opravování dreadů jak už jsem zmínila výše je dobré přijít na kompletní opravu dreadů v Pardubicích nebo ve Zlíně a to když jsou dready ještě čerstvé. Poté se opravují dready když jsou odrostlé.

A co s dready když už je nechcete? Samozřejmě nejrychlejší je ostříhání,ale dready se dají rozplést (ano opravdu dají i takové do kterých by jste to neřekli). 


EXTENSIONS


Prodloužení dreadů. Pokud patříš mezi nedočkavé a nebo prostě vlasy nerostou moc rychle, vše se dá vyřešit prodloužením. Dredy můžeme prodloužit ať už pravými vlasy a nebo kanekalonem. Vzhledem k dostupnosti a ceně - doporučuji kanekalon. Při správné volbě barvy samotné prodloužení nemusí být ani poznat. Prodloužení dreadů v Pardubicích a nebo ve Zlíně, napiš si o termínek.

PŘIDEJ SE I TY DO KOMUNITY DREDÁČŮ!

Výroba dreadů a pseudodreadů - Rasta Creations

KDE
Dready - Zlín, Zlínský kraj
Pseudodready - Zlín, Zlínský kraj
Opravy dreadů - Zlín, Zlínský kraj

Východní Čechy 
Dready - Pardubice, Hradec Králové
Pseudodready - Pardubice, Hradec Králové
Opravy dreadů - Pardubice, Hradec Králové


KONTAKT

Email: info@rastacreations.cz

Mob. ČR: +420 739 203 159

Mob. SR: +421 948 630 930