best mobile web development software download

BE DIFFERENT!

Hledáš někoho, kdo ti vytvoří kvalitní a krásné dready nebo pseudodready? Již od roku 2006 se zabývám výrobou dredů, jejich opravami a prodlužováním. Tvořím dready ve Zlíně a v Pardubicích. 

Toužíš po vlastních dredech? Vytvářím dready jakýkoliv délek i šířek. Dredy je možno oživit přidáním barevných pseudodreadů. Opravy dreadů ve Zlíně a v Pardubicích. 

Pseudodready se vyrábí z kanekalonu a naplétají na vlasy za pomocí copánků. Dají se vyrobit v různých barevných kombinacích i délkách. Objednej se na pseudodready ve Zlíně nebo v Pardubích. 

Syntetické dready - umělé dredy upletené z kanekolnu, k nepoznání od vlastních vlasů, ale napletou se za pomocí copánku takže jdou sundat. Varianta pro ty co chtějí dready na zkoušku! 

Toužíš po dlouhých dredech a nebaví tě čekat? Prodloužené dready je možné prodloužit na libovolnou délku. Nech si prodloužit dready ve Zlíně nebo v Pardubicích.

Pravidelná údržba = krásné dready. Všichni známe tuto rovnici. A není vrabíčho hnízda na hlavě, které by se nedalo skrotit! Můžeš se objednat na opravy dredů ve Zlíně a v Pardubicích.

Výroba dreadů a pseudodreadů - Rasta Creations

KDE
Dready - Zlín, Zlínský kraj
Pseudodready - Zlín, Zlínský kraj
Opravy dreadů - Zlín, Zlínský kraj

Východní Čechy 
Dready - Pardubice, Hradec Králové
Pseudodready - Pardubice, Hradec Králové
Opravy dreadů - Pardubice, Hradec Králové


KONTAKT

Email: info@rastacreations.cz

Mob. ČR: +420 739 203 159

Mob. SR: +421 948 630 930